Про нас

Star Dry Cleaning має гарну заслужену репутацію, оскільки є найкращою хімчисткою в Києві - така репутація не виникає за ніч. У Star Dry Cleaning, вся наша магія працює на місці. Це означає, що коли ви знімаєте свій одяг для чистки, ви маєте негайний доступ до знань та технічної експертизи нашої висококваліфікованої команди. Ми пропонуємо нашим клієнтам душевний спокій, гарантуючи, що їхні предмети одягу будуть у здібних та ефективних руках. Наш особистий підхід є однією з причин того, що наші клієнти постійно повертаються, і наша робота не ховається за закритими дверима, а це означає, що ви можете в будь-який час подивитися і побачити її!

ВИЗНАНО ВІДОМИМИ МОДНИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ

Star Dry Cleaning тісно співпрацює з провідними українськими модельєрами та модними ритейлерами. Вони рекомендують Star Dry Cleaning своїм клієнтам через нашу бездоганну чистку та пошиття одягу. Наші індустрії взаємопов’язані, демонструють впевненість в знаннях, які наша команда має забезпечити найкращими результатами та якістю кожного разу.

БЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ

Ми пам'ятаємо про вплив хімічної чистки на навколишнє середовище, тому ми прагнемо зберегти " Star Dry Cleaning "екологічно безпечною! Окрім доброзичливості до навколишнього середовища, цей підхід також є дбайливим до одягу, а це означає, що ми використовуємо м'яку очищуючу рідину, не як більшість хімчисток в Україні. Хоча це обходиться нам дорожче, це означає, що ваше одяг отримує індивідуальну увагу, залишаючи їх кращими довше, ніж будь-коли.

СВІТОВИЙ РІВЕНЬ

Star Dry Cleaning використовує сучасні технології світового рівня, забезпечуючи високу якість результатів наших машин. Ми постійно оновлюємось та регулярно тренуємо нашу команду, щоб підтримувати високий рівень сервісу, якості та зручності. Star Dry Cleaning використовує передові технології, методи та системи очищення, щоб надати нашим клієнтам максимально високе обслуговування!