ПРО КОМПАНІЮ

Компанія Star Dry Cleaning має всі інноваційні технології, доступні в даний час в галузі хімчистки. Бажання і старання, які вкладає в свою роботу наша команда, дозволили створити одну з кращих хімчисток в місті Київ. Наші клієнти завжди повертаються до нас. Star Dry Cleaning має професійне обладнання та фахівців, які володіють високим рівнем навичок і досвідом, що гарантує якісну роботу. Ми любимо свою справу, виконуючи послуги, ми ретельно, акуратно, з пильною увагою ставимося до деталей. Хімчистка Star Dry Cleaning працює для того, щоб звільнити вас від турбот пов'язаних з пранням, прасуванням, чищенням, і подарувати вам безцінний час для себе і ваших близьких. Займайтеся тим, що любите, а ми подбаємо про ваші речі!

МИ ВИЗНАНІ ВІДОМИМИ МОДНИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ

Наша компанія Star Dry Cleaning співпрацює з провідними українськими модельєрами і модними ритейлерами. Вони рекомендують Star Dry Cleaning своїм клієнтам. Наші індустрії взаємопов'язані між собою. Ми надаємо широкий спектр послуг пов'язаних з обслуговуванням ексклюзивного одягу. Ми застосовуємо індивідуальний підхід, в поєднанні з новітніми технологіями.

ЕКОЛОГІЧНІ БЕЗПЕЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Ми знаємо про шкідливий вплив хімічної чистки на навколишнє середовище, тому ми прагнемо зберегти Star Dry Cleaning екологічно безпечною. У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні та перевірені миючі засоби. Для очищення ми використовуємо новітні технології, які відповідають стандартам якості. Це дозволить вашому одягу отримувати індивідуальну увагу, залишаючи її якісною на довгий час.

МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ ЯКОСТІ

Star Dry Cleaning використовує сучасні технології світового рівня. Ми впевнені у своїх діях, тому гарантуємо високу якість надання послуг. Наші фахівці-технологи проходять регулярні курси підвищення кваліфікації. Star Dry Cleaning використовує передові технології, методи і системи чистки, щоб надати нашим клієнтам максимально високе обслуговування.