БЕЗКОШТОВНИЙ ЗБІР ТА ДОСТАВКА

Отримайте свою хімічну чистку одним натисканням миші (або натисканням пальця).

Як це працює?

Star Dry Cleaning надає зручні та безкоштовні послуги з забору та доставки преміальної хімічної чистки. Створивши обліковий запис на нашому веб-сайті, ви просто розміщуєте онлайн-замовлення для вашого одягу, щоб отримати його з потрібного місця. Замовлення можна також розмістити, надіславши по електронній пошті або зателефонувавши. Після розміщення замовлення ваші речі буде зібрано одним зі службових працівників Star Dry Cleaning, який потім передасть її до нашого головного офісу для чистки. Стандартні замовлення повертаються через 3 робочих дні. Термінове замовлення на чистку за один день можна зробити за додаткову плату. Наші служби забору та доставки доступні для всього Києва.

Як працює служба доставки?

Служба забору та доставки " Star Dry Cleaning " працює з понеділка по суботу з 9:00 до 19:00. Проте замовлення можна розміщувати в будь-який час за допомогою нашого веб-сайту або електронної пошти.

Як сплачувати?

Оплата може здійснюватися готівкою безпосередньо нашому водію після повернення одягу. Приймаються грошові кошти, кредитні картки та дебетові картки.