СПЕЦІАЛЬНІ ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ

Інноваційна хімчистка Star Dry Cleaning - це не тільки видалення плям будь-якої складності, а й якісна професійна чистка, ремонт і відновлення таких цінних і складних виробів як шкіра, замша і хутро!

ДЕЛІКАТНИЙ ДОГЛЯД ТКАНИНИ


Делікатний догляд за тканиною - це унікальне сервісне обслуговування, призначене для тих виняткових предметів одягу, зшитого особливою увагою і обережністю, виготовлених з високоякісних матеріалів, тендітної вишивки або складного бісероплетіння.

Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного його елементу. Ми старанно приділяємо увагу до деталей та гарантуємо правильний підбір програми, необхідні інструменти і технології, м'які цикли очищення при низьких температурах, ручний віджим, безкоштовна заміна стандартних кнопок, (де це можливо), і інші способи контролю якості. Всі прикраси і декоративні елементи одягу захищені.

Після очищення одягу, ваші речі ретельно вішаються на відповідні тремпелі.

STAR ДОГЛЯД


Ми приділяємо особливу увагу вашому одягу, використовуючи тільки найкращі і зручні способи чищення та ремонту. Ми уважно сортуємо одяг відповідно до кольору та текстури, щоб запобігти будь-яких пошкоджень. При необхідності ми можемо замінити відсутні стандартні елементи.Сучасний контроль якості Star Dry Cleaning створює чудовий рівень чищення, а наші клієнти залишаються задоволені.

Ваш одяг буде виглядатиме найкращим чином, і збережеться протягом багатьох років. Ми використовуємо метод вологого чищення для делікатних тканин. При вологому чищенні використовуються складні технології, без застосування хімічних розчинників, що сприятливіше для одягу, в порівнянні з сухим чищенням . Зателефонуйте нам за тел. (044) 360 11 52 для отримання додаткової інформації.

ЧИСТКА СПЕЦОДЯГУ


Професійне чищення робочого одягу та спецодягу відповідно до всіх вимог і стандартів-гарантує збереження всіх властивостей матеріалу. Ви можете замовити у нас разову чистку або повністю делегувати компанії Star dry Cleaning догляд за робочим одягом і спецодягом на регулярній основі. Ми співпрацюємо з виробничими і будівельними компаніями, підприємствами у сфері готельно-ресторанного бізнесу, індустрії краси, медичними організаціями та ін. Наші ресурси дозволяють виконувати чищення спецодягу в будь-яких обсягах: від невеликого замовлення до промислових партій.

ХІМЧИСТКА ВЕСІЛЬНОЇ СУКНІ


Весільний наряд-виріб складний в чищенні, вимагає особливий підхід і деякий час. Технологія проведення чистки весільного плаття вибирається з урахуванням ступеня делікатності тканини, дизайну виробу, наявності фурнітури і спеціальної обробки.

Вартість хімчистки весільної сукні, як правило, залежить від складності забруднення, типу тканини і обраного способу чищення. Кожне замовлення індивідуальне, тому ціни можуть змінюватися. Проте наші клієнти завжди впевнені в доступності наших послуг. Ми приведемо сукню в бездоганний вигляд , так як розуміємо , наскільки дорогі спогади!


ПОСТІЛЬНІ ПРИНАЛЕЖНОСТІ


Покривало

Чохли для матраців

Пухові ковдри

Подушки

Вовняні речі

Ковдри


ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА


Напірник

Простирадла

Підковдра

Балдахіни


ХІМЧИСТКА ТЕКСТИЛЬНОЇ ОББИВКИ МЕБЛІВ


Напірник

Оббивка меблів

Овчина

Ковдра


СТОЛОВІ ПРИНАЛЕЖНОСТІ


Серветки

Скатертини

ЧИСТКА ВИРОБІВ ЗІ ШКІРИ ТА ЗАМШІ


Вироби зі шкіри та замші дуже зручні, красиві і приємні на дотик, але вимагають ретельного догляду. Домашня чистка шкіри і замші може обернутися катастрофою для вас, але тільки не для Star Dry Cleaning.

Протягом багатьох років ми вивчали і тестували різні методи чищення та обробки шкіри, співпрацювали з багатьма провідними компаніями, щоб домогтися найкращого результату і гарантувати якість. Важливо своєчасно і регулярно проводити чистку.

В наших силах оновити колір, відновити еластичність і ваші речі будуть довго радувати вас.

РЕМОНТ ОДЯГУ


Досить часто ремонт одягу потрібен не тільки речам з дефектами, але і абсолютно новим. Наша послуга з ремонту одягу гарантує якість і турботу від Star Dry Cleaning.

Маючи багаторічний досвід, наша команда з пошиття та ремонту одягу володіє вмінням, необхідним для зміни і реконструкції ваших речей, для досягнення бажаних результатів. Ми подаруємо нове життя вашим речам.

Завдяки нам, вам не доведеться витрачати час, Star Dry Cleaning зробить все сам!