СПЕЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Наш широкий спектр послуг охоплює всі ваші потреби в хімчистці. Дізнайтеся більше тут.

ДОГЛЯД ЗА ТКАНИНОЮ


Догляд за тканиною - це спеціалізоване сервісне обслуговування, призначене для тих виняткових предметів одягу, зшитого особливою увагою та обережністю, виготовлених з високоякісних матеріалів, тендітної вишивки та / або складного бісероплетіння.

Такий одяг вимагає більшої уваги і конкретних методів чищення. Ми визначаємо найкраще для кожного шматка тканини на одязі. Методи очищення делікатних тканин найчастіше тягнуть за собою індивідуальне попереднє відстеження для запобігання пошкодження, м'які цикли очищення при низьких температурах, ручне віджимання, безкоштовна заміна стандартних кнопок (де це можливо) та багато рівнів контролю якості. Наша унікальна увага до деталей гарантує, що всі прикраси та декоративні елементи одягу будуть захищені.

Після необхідної чистки одягу, він ретельно вішається на відповідні вішалки.

STAR ДОГЛЯД


Ми приділяємо особливу увагу вашому одягу, використовуючи лише найуспішніші та зручні способи чищення та ремонту. Частина нашої спеціалізованої уваги полягає в тому, щоб уважно відокремити різний одяг відповідно до кольору та текстури, щоб запобігти будь-якому пошкодженню. Якщо це вважається необхідним, ми готові з задоволенням безкоштовно замінити відсутні стандартні кнопки. Високі стандарти контролю якості Star Dry Cleaning створюють чудовий рівень задоволеності клієнтів. Наші методи та процедури гарантують, що ваш одяг буде виглядати найкращим чином, і збережеться протягом багатьох років.

Ми використовуємо метод мокрого очищення для делікатної чистки. Волога чистка використовує складні технології для миття без застосування хімічних розчинників, що забезпечує зниження викидів вуглецю та мінімальний збиток для одягу, порівняно з сухим очищення.

Зателефонуйте нам за тел. (044) 360 11 52 для отримання додаткової інформації.

ПРАННЯ КОРПОРАТИВНОЇ ФОРМИ


Рушники з бавовни та полібавовни чистяться та прасуються, забезпечуючи чистий та професійний вигляд.

ВЕСІЛЬНЕ ВБРАННЯ


Якщо вам це потрібно для пам’яті або для наміру зберегти його та передавати його майбутнім поколінням, то Star Dry Cleaning гарантує, що ваша весільна сукня буде бездоганно чистою та збережеться після ваших особливих днів.

Наша спеціалізована послуга включає в себе ретельне, але м'яке чищення та обробку вручну з належною увагою до найменших деталей.

Кожна сукня буде оцінена індивідуально нашими фахівцями з нагоди весілля, щоб обрати найбільш підходящий метод очищення. Оскільки ціни на відновлення та чищення весільних суконь відрізняються, складність, розмір тканини, кількість прикрас, а також ступінь, необхідного чищення та прасування, буде прийнято до уваги для визначенні вартості.

Ми визнаємо сентиментальну цінність вашої весільної сукні, і тому зробимо все можливе для того, щоб з ним нічого не сталося. Для такого важливого завдання важливо вибрати висококваліфікованого спеціалізованого постачальника послуг, і для цього ми ваше рішення.


ПОСТІЛЬНІ ПРИНАЛЕЖНОСТІ


Покривало

Чохли для матраців

Пухові ковдри

Подушки

Вовняні речі

Ковдри


ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА


Наволочки

Простирадла

Підодіяльники

Балдахіни


ОББИВНА ТКАНИНА


Наволочки

Оббивка меблів

Овчина

Покривала


СТОЛОВІ ПРИНАДЛЕЖНОСТІ


Серветки

Скатертини

ШКІРА ТА ЗАМША


Незважаючи на те, що шкіра та замша є двома найчистішими тканинами для чищення, Ви вже обрали " Star Dry Cleaning ".

Протягом багатьох років ми витратили багато годин для тестування та дослідження очищення таких тканин і співпрацювали з багатьма провідними компаніями, щоб гарантувати, що наші методи очищення шкіри та замші є одними з найкращих.

Хоча регулярне очищення є життєво важливим для захисту матеріалу від будь-яких плям, які можуть погіршити зовнішній вигляд шкіри, наші очисні процеси допоможуть відновити натуральні масла та еластичність.

СПЕЦІАЛІСТ З РЕМОНТУ І ЗМІНИ ТЕКСТИЛЮ


Наша спеціалізована послуга пошиву гарантує, що вам буде потрібно лише одне рішення для всіх ваших потреб, що змінюються.

Забезпечуючи постійну якість обслуговування та турботу, яку ви очікуєте від " Star Dry Cleaning", ваші предмети одягу будуть повернуті до вас у тій області, яка буде вам підходити найбільше. Маючи багаторічний досвід, наша команда з пошиття одягу володіє досвідом, необхідним для зміни та переробки вашого одягу, щоб досягти чіткої придатності та бездоганної обробки.

Якщо у вас є будь-який одяг, який потребує ремонту, наші кравці гарантують, що ваш ремонт буде швидким і максимально сполучить його з оригінальним станом одягу.