1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Визначення

 • "Клієнт" відноситься до вас та всіх інших осіб, які купують послуги під вашим обліковим записом.
 • "Замовлення на хімчистку" - це набір послуг, які надаються Замовнику та доставлені до Star Dry Cleaning для цілей надання послуг і містяться в одному сухому мішку (такий пакет, що надається Star Dry Cleaning).
 • "Інтелектуальна власність" означає права інтелектуальної власності будь-якого характеру, включаючи (без обмежень) патенти, конструкції, наявні та майбутні торгові марки або авторські права, а також будь-які зареєстровані або реєстровані будь-якими способами та право подавати заявку на реєстрацію.
 • "Вхід" означає персональний пароль Клієнта та доступ до Star Dry Cleaning під реєстрацією цього Клієнта.
 • "Star Dry Cleaning" означає компанію Star Dry Cleaning Ltd, яка є постачальником послуг, що пропонуються до продажу на сайті Star Dry Cleaning Online.
 • Star Dry Cleaning Online означає Інтернет-сайт, який належить" Star Dry Cleaning "і за яким послуги" Star Dry Cleaning "пропонуються до продажу Замовнику.
 • "Послуги"означає всі послуги та товари, які пропонуються до продажу в Star Dry Cleaning Online, включаючи послуги хімчистки, послуги пральні, послуги з прибирання та прасування, послуги з ремонту та переробки одягу, служби переобладнання тканин та послуги з збору та доставки.

1.2. Продаж усіх послуг відповідно до Загальних положень та умов:усі послуги, що продаються компанією Star Dry Cleaning, надаються на наступних умовах. Положення та умови застосовуються до кожного договору купівлі-продажу, якщо він не є різновидом Star Dry Cleaning.
1.3. Умови та положення, які мають перевагу:Ці умови мають перевагу над будь-яким іншим документом, що має на меті мати контрактний ефект.
1.4. Star Dry Cleaning має намір прийняти реєстрацію:Star Dry Cleaning має абсолютну свободу вибору відмовитись від реєстрації потенційного клієнта на сайті Star Dry Cleaning Online з будь-якої причини.
1.5. Припинення реєстрації:Star Dry Cleaning має абсолютну свободу дій щодо припинення реєстрації будь-якого зі своїх Клієнтів із сайту Star Dry Cleaning Online з будь-якої причини.
1.6. Безпека інформації:Star Dry Cleaning повинна вживати всіх зусиль, щоб запобігти несанкціонованому входу в Star Dry Cleaning Online. Проте, Star Dry Cleaning не несе відповідальності за будь-який збиток або втрати, якщо будь-яка сторона отримує несанкціонований доступ.

2. ЦІНА

2.1. Валюта:Ціни на всі послуги відображаються в українській валюті (грн.).
2.2. Ціни включають податок на продаж:Ціни на послуги складаються з податку на продаж.
2.3. Star Dry Cleaning може змінювати ціни:Star Dry Cleaning може змінювати ціни на послуги в будь-який час без попередження.

3. ПІДТРИМКА СЕРВІСУ

3.1. Виконання замовлень:кожне зусилля буде зроблено для виконання заявок, що надаються зі Старою, але Star Dry Cleaning не несе відповідальності перед будь-якою особою, якщо Star Dry Cleaning відмовиться надавати Службу з будь-якої причини.
3.2 Вимкнення облікового запису або Star Online:Star Dry Cleaning залишає за собою право відключити обліковий запис Клієнта або Star Dry Cleaning з будь-якої причини, включаючи планове технічне обслуговування та оновлення Star Dry Cleaning Online.

4. ОПЛАТА

4.1. Оплата кредитною карткою:Клієнт повинен здійснити оплату кожного онлайн-замовлення за допомогою кредитної картки. Кредитна картка Клієнта обробляється та стягується плата в день отримання замовлення.

5. ДОСТАВКА

5.1. Області доставки:немає гарантії, що Star Dry Cleaning доставить до будь-якої області. Якщо регіон доставки вказаний у реєстраційній зоні, це не означає, що Star Dry Cleaning може доставити на всі адреси в цьому районі. Star Dry Cleaning залишає за собою право обмежувати доступність служби доставки та доставки до певних районів.
5.2. Право не допускати доставку:Star Dry Cleaning відмовляється від права надавати Покупцю та доставку Замовнику з будь-якої причини.
5.3. Змінити політику платежів:Star Dry Cleaning може в будь-який час змінити спосіб, за який Клієнт платить за Службу, і будь-які зміни будуть повідомлені Клієнту перед тим, як він / вона розмістить своє наступне замовлення.
5.4. Зміна адреси:Клієнт повинен негайно повідомити Star Dry Cleaning про зміну своєї адреси доставки, і в такому випадку повідомлення буде розглядатися як нова заявка на реєстрацію.
5.5 Затримки доставки:Star Dry Cleaning не несе відповідальності за неможливість своєчасної доставки замовлення на хімчистку.
5.6. Доставка вважається такою:якщо Клієнту не вдається або він відмовляє в доставці будь-якого замовлення з хімчистки, товари повинні зберігатись у Star Dry Cleaning, доки замовник не готовий приймати доставку.

6. РИЗИКИ

6.1. Товари:Ризик у всіх замовленнях на хімчистку передається Замовнику після доставки до адреси доставки Клієнта. Після доставки компанія Star Dry Cleaning не несе відповідальності за товар.
6.2. Вхід і електронна пошта:клієнт зобов'язаний завжди зберігати свої дані логіну та пароля в безпеці та конфіденційності.

7. ОТРИМАННЯ ТОВАРІВ

7.1.Клієнт повинен підтвердити кількість предметів у кожному замовленні на хімчистку, що розміщується в Інтернет-магазині "Екологічна хімчистка". Отримавши замовлення на хімчистку Star Dry Cleaning, буде перевірено чи кількість фізично отриманих предметів відповідає клькості, зазначеному під час замовлення в Star Dry Cleaning Online. Якщо є різниця, Star Dry Cleaning спробує повідомити Замовнику це. У будь-якому випадку кількість елементів, підтверджених під час фізичної перевірки Star Dry Cleaning, буде остаточною, і Star Dry Cleaning не несе відповідальності за будь-які претензії від Замовника про те, що будь-які предмети в замовленні на хімчистку були втрачені під час транзиту.

8. ГАРАНТІЇ

8.1За винятком будь-яких гарантій та інших умов, передбачених законом, які не можуть бути законно виключені (включаючи, як передбачено Законом про гарантії споживачів 1993 року), всі гарантії, описи, уявлення чи поради щодо придатності або придатності для будь-яких цілей, толерантності до будь-яких умов, схожість з вибіркою, комерційноздатність чи інше, прямо виключена. Жоден агент або представник Star Dry Cleaning не має права робити будь-які несанкціоновані гарантії, обіцянки або заяви. Клієнт чітко визнає та погоджується, що Star Dry Cleaning не бере на себе жодних зобов'язань або відповідальності за надані поради.

9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

9.1 Преміальна ціна - відповідальність за непрямі втрати:у випадку будь-яких збитків, які товар може зазнати під час процесу очищення, компанія Star Dry Cleaning пропонує страховий поліс. Якщо замовник сплачує заздалегідь встановлену преміальну ціну за послугу, то будь-яка шкода, завдана товару під час процесу очищення, буде повернута. Однак, якщо товар старий, то повна ціна, за яку вона спочатку придбана, не буде повернута. Якщо клієнт бажає повної страховки для свого товару незалежно від віку товару, додаткова вартість буде додана до преміальної ціни.

9.2 Стандартна ціна - відповідальність за непрямі втрати:якщо клієнт сплачує звичайну ціну та товар пошкоджується під час процесу очищення, компанія Star Dry Cleaning готова повернути до 500 гривень за шкоду, залежно від наявного стану продукту.

10. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

10.1  Всі права, назви та інтереси з усієї інтелектуальної власності у всіх поняттях, системах, письмовому, графічному та інших матеріалах, що відносяться до " Star Dry Cleaning ", завжди залишаються власністю Star. Торгові марки STAR та логотип STAR належать компанії Star Dry Cleaning. Клієнтові суворо забороняється копіювати або використовувати будь-який матеріал, що міститься на веб-сайті Star Dry Cleaning Online без попередньої письмової згоди Star Dry Cleaning, і не надається будь-яка ліцензія на використання такого матеріалу.

11. ФОРС МАЖОР

11.1  Якщо виконання зобов'язань Star Dry Cleaning за допомогою Star Dry Cleaning Online не можливе внаслідок «форс-мажорних обставин» (що включає попередження, спричинені пожежею, аварією, стихійним лихом, будь-яким законом, порядком, проголошенням, регулюванням, вимогою або вимога будь-якого уряду або державного органу, страйки, трудові спори, брак робочої сили або брак кваліфікованої робочої сили, дефіцит або недоступність продуктів або сировини, затримка транзиту, нестача електроенергії або зв'язку або інші причини, що перебувають поза межами розумного контролю Star Dry Cleaning), Star Dry Cleaning буде звільнено від такого виконання в межах такого запобігання.

12. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

12.1  Збір інформації: Замовник зобов'язує Star Dry Cleaning збирати, зберігати та використовувати особисту інформацію про Замовника для цілей:

 1. Ведення будь-яких угод або операцій з Замовником.
 2. Використання будь-яких юридичних або інших прав, що належить Star Dry Cleaning, можуть мати відношення до Замовника у будь-якому спосіб, який Star Dry Cleaning вважає за потрібне.
 3. Забезпечення безпеки в Інтернеті
 4. Відправлення Замовнику будь-якої реклами або рекламного матеріалу.

12.2 Інформація, зібрана Star Dry Cleaning:  Реєстрація та використання Star Dry Cleaning Online може вимагати від вас надання наступної інформації:

 1. Ваше ім'я та адреса доставки;
 2. Назва вашої компанії;
 3. YВаш номер телефону, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти;
 4. Ім'я користувача та пароль; і
 5. Номер вашої кредитної картки та термін придатності.

12.3  Зберігання інформації: Клієнт визнає, що Star Dry Cleaning зберігає всю особисту інформацію, надану Клієнтом, до того моменту, поки Клієнт не буде зареєстрований на реєстрацію від Star Dry Cleaning Online.
12.4  Права клієнтів: Клієнт усвідомлює свої права на доступ до інформації, що зберігається в Star Dry Cleaning, і має право вимагати виправлення чи видалення інформації та отримання інформації про дії, вжиті у відповідь на будь-який такий запит та / або прохання додати інформацію, яку клієнт може надати Star Dry Cleaning, стосовно того, що замовник звернувся з проханням про виправлення. Клієнт зобов'язується заплатити Star Dry Cleaning розумні витрати, що вимагаються від Star Dry Cleaning, у зв'язку з часом та відвідуванням, пов'язаними з виконанням запиту Замовника у зв'язку з цим.

13. ПРОГРАМИ / ПРОПОЗИЦІЇ

13.1 Акції та пропозиції обмежуються по одному для кожного клієнта, і їх не можна використовувати з будь-якою іншою пропозицією.
13.2 Не існує максимальної знижки для будь-якої пропозиції або акції.

14. ДАННІ COOKIES

14.1  Сесійні файли cookie використовуються як невід'ємна частина процесу ідентифікації Star Dry Cleaning Online з метою безпеки, щоб визначити, хто ви, що ви кажете, і надавати вам свою конфіденційну інформацію про обліковий запис під час користування Star Dry Cleaning Online. В файлі cookie особиста інформація не зберігається, а файли cookie не записуються на ваш жорсткий диск. Коли ви виходите зі служби Star Dry Cleaning Online, файли cookie більше не дійсні та видаляються, коли ви закриваєте веб-переглядач.

15. ПОСИЛАННЯ

15.1 Star Dry-Cleaning Online містить посилання на сайти, якими керують треті сторони. Star Dry Cleaning не несе відповідальності за будь-який вміст на інших сайтах, а також будь-які контракти, які ви можете укладати з будь-якою третьою стороною в результаті таких посилань. Star Dry Cleaning жодним чином не робить жодних заяв або гарантій стосовно таких сайтів або таких третіх сторін.

16. ВИДИ УМОВ ТА ПОЛОЖЕНЬ

16.1 Star Dry Cleaning може в будь-який час змінити ці Загальні положення та умови, розмістивши нові умови на цій сторінці.

17. ІНШЕ

17.1 Повна Угода: Ці Загальні положення та умови та будь-які інші правила, умови чи керівні принципи, опубліковані компанією Star Dry Cleaning на Star Dry Cleaning Online, є єдиною угодою між вами та Star Dry Cleaning, яка стосується вашого використання цього сайту та предмету даної угоди, і ніякі подання, заяви або заохочення, усні або письмові, не зазначені в цих Умовах, має підтвердити Клієнт або Star Dry Cleaning.
17.2 Автономність положень угоди: Будь-яка з цих умов чи положень, визнана недійсною або недійсною в будь-якій юрисдикції, є неефективною в межах такої недійсності чи неможливості виконання в такій юрисдикції, не позбавляючи юридичної сили надаючи інші загальні положення та умови впливаючи на дійсність чи можливість виконання цих умов та положень у будь-якій іншій юрисдикції