1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Визначення

  • "Клієнт" відноситься до вас і до всіх інших осіб, які використовують послуги під ваш обліковий запис.
  • "Замовлення хімчистки" - це набір послуг, які надаються замовнику і доставлені в Star Dry Cleaning, з метою надання послуг, і містяться в одному сухому мішку, (цей пакет надає Star Dry Cleaning).
  • "Власність" означає права власності будь-якого характеру, включаючи, без обмежень патенти, конструкції, існуючі та майбутні торгові марки та авторські права, а також реєстровані будь-якими способами і право подати заявку на реєстрацію.
  • "Вхід" означає персональний пароль клієнта і доступ до Star Dry Cleaning.
  • "Star Dry Cleaning" надається компанією Star Dry Cleaning Ltd, яка є постачальником послуг, для продажу на сайті Star Dry Cleaning Online.
  • Star Dry Cleaning Online це інтернет-сайт, який належить" Star Dry Cleaning ."Послуги" Star Dry Cleaning "надаються для продажу замовнику.
  • "Послуги" означають всі послуги і товари, які надаються для продажу в Star Dry Cleaning Online, включаючи послуги хімчистки, послуги пральні, послуги з прибирання та прасування, послуги з ремонту та переробки одягу, служби переобладнання тканин і послуги збору і доставки.

1.2 Продаж усіх послуг відповідно до Загальних положень та умов: Всі послуги, що продаються компанією Star Dry Cleaning, надаються на наступних умовах. Положення і умови застосовуються до кожного договору купівлі-продажу, якщо він не є різновидом Star Dry Cleaning.
1.3 Умови та положення, які мають перевагу: Дані положення та умови превалюють над будь-якими іншими документами та мають договірну силу.
1.4 Star Dry Cleaning має намір прийняти реєстрацію: Star Dry Cleaning має абсолютну свободу вибору відмовитись від реєстрації потенційного клієнта на сайті Star Dry Cleaning Online з будь-якої причини.
1.5 Припинення реєстрації: Star Dry Cleaning має намір прийняти реєстрацію: Star Dry Cleaning має намір прийняти реєстрацію; Star Dry Cleaning має право вибору відмовитися від реєстрації потенційного клієнта на сайті «Star Dry Cleaning Online» з будь-яких причин.
1.6 Безпека інформації: Star Dry Cleaning робить всі зусилля, щоб запобігти несанкціонований вхід в «Star Dry Cleaning Online». Однак, "Star Dry Cleaning" не несе відповідальності за будь-які збитки або втрати.

2. ЦІНА

2.1 Валюта: Ціни на всі послуги відображаються в українській валюті(грн.).
2.2 Ціни включають податок на продаж: Ціни на послуги складаються з податку на продаж.
2.3 Star Dry Cleaning може змінювати ціни: Star Dry Cleaning може змінити ціни на послуги в будь-який час без попередження.

3. ПІДТРИМКА СЕРВІСУ

3.1 Виконання замовлень: Star Dry Cleaning не несе відповідальності перед будь-якою особою. Star Dry Cleaning має права відмовити про надання послуг з будь-яких причин.
3.2 Відключення облікового запису або Star Online: Star Dry Cleaning залишає за собою право відключити обліковий запис клієнта з будь-яких причин, включаючи планове технічне обслуговування і ремонт Star Dry Cleaning Online.

4. ДОСТАВКА

4.1 Області доставки: Немає гарантії, що Star Dry Cleaning доставить в будь-яку область, якщо регіон доставки вказаний в реєстраційній зоні, це не означає, що Star Dry Cleaning може доставити на всі адреси у цьому районі. Star Dry Cleaning залишає за собою право обмежити доступ служби доставки до певних районів.
4.2 Право не допускати доставку: Star Dry Cleaning Star має право на відмову про надання послуг з доставки та доставки до клієнта з будь-яких причин.
4.3 Змінити політику платежів: Star Dry Cleaning може в будь-який час змінити спосіб, за який клієнт платить за службу, і будь-які зміни будуть повідомлені клієнту перед тим, як він / вона розмістить свій наступне замовлення.
4.4 Зміна адреси: Клієнт повинен негайно повідомити Star Dry Cleaning про зміну своєї адреси доставки, у такому випадку повідомлення буде розглядатися, як нова заявка на реєстрацію.
4.5 Затримка доставки: Star Dry Cleaning не несе відповідальності за неможливість своєчасної доставки замовлення на хімчистку.
4.6 Доставка вважається такою: Якщо клієнту не вдається або він відмовляється від доставки будь-якого замовлення з хімчистки, товар буде зберігатися в Star Dry Cleaning, поки замовник не забере його.

5. РИЗИКИ

5.1 Товари: Ризик у всіх замовленнях на хімчистку передається замовнику після доставки за адресою доставки клієнта. Після доставки, компанія Star Dry Cleaning не несе відповідальності за товар.
5.2 Вхід і електронна пошта: Клієнт зобов'язаний завжди зберігати свій логін і пароль в безпеці і конфіденційності.
5.3 Гарантія: Гарантія за винятком будь-яких гарантій та інших умов, передбачених законом, які не можуть бути законно виключені (включаючи, як передбачено Законом про гарантії споживачів 1993 року), всі гарантії, опису, подання або поради щодо придатності або придатності для будь-яких цілей, толерантності, до будь-яких умов, схожість з вибіркою, або інше, прямо виключена. Жоден агент або представник Star Dry Cleaning не має права робити будь-які несанкціоновані гарантії, обіцянки чи заяви. Клієнт чітко визнає і погоджується, що Star Dry Cleaning не бере на себе жодних зобов'язань або відповідальності за надані поради.
5.4 Про відсутні або пошкоджені речі необхідно повідомити в Star Dry Cleaninig протягом 24 годин після доставки речей. Якщо ви не повідомите про пошкоджену або загублену річ протягом 24 годин, компанія Star Dry Cleaning не несе будь-якої відповідальності за загублену або пошкоджену річ. У разі втрати або пошкодження будь-якого виробу компанією Star Dry Cleaning, відповідальність Star Dry Cleaning щодо пошкоджених чи загублених речей не повинна перевищувати 1000 гривень. Star Dry Cleaning також не несе відповідальності за інші раніше існуючі пошкодження на одязі, Star Dry Сleaning має право повернути будь-яку річ без його очищення, якщо на одягу буде знайдено пошкодження від клієнта, або наявні фабричні недоліки на речі. Клієнт також зобов'язаний декларувати цінний товар, і сплачувати 5%; страхового внеску. Star Dry Cleaning залишає за собою право розпоряджатися будь-якими речами, які не були зібрані протягом 21 дня з дати зазначеної у збірнику. Star Dry Cleaning не несе ніякої відповідальності щодо речей, відповідно до цього пункту.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

6.1 Преміальна ціна - відповідальність за непрямі втрати: У разі будь-яких збитків, під час процесу очищення, компанія Star Dry Cleaning пропонує страховий поліс. Якщо замовник сплачує заздалегідь встановлену преміальну ціну за послугу, то будь-який збиток, заподіяний товару під час процесу очищення, буде повернуто. Однак, якщо товар старий, то повна ціна, за яку вона спочатку придбана, не буде повернута. Якщо клієнт бажає повну страховку для свого товару незалежно від віку товару, додаткова вартість буде додано до преміальної ціни.

6.2 Стандартна ціна - відповідальність за непрямі втрати: Якщо клієнт платить звичайну ціну і товар пошкоджений під час процесу очищення, компанія Star Dry Cleaning готова повернути до 500 гривень за шкоду, залежно від стану товару.

7. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

7.1  Всі права, назви та інтереси інтелектуальної власності у всіх поняттях, системах, письмовому, графічному та інших матеріалах, що відносяться до " Star Dry Cleaning "залишаються власністю Star. Торгової марки STAR і логотип STAR належать компанії Star Dry Cleaning. Клієнту суворо забороняється копіювати або використовувати будь-який матеріал, наявний на веб-сайті Star Dry Cleaning Online без попередньої письмової згоди Star Dry Cleaning. Також не надається ліцензія на використання матеріалу.

8. ФОРС МАЖОР

8.1  Star Dry Cleaning та Star Dry Cleaning Online не можуть виконувати зобов’язання щодо форс-мажорних обставин, які включають попередження, спричинені пожежею, аварією, стихійним лихом, будь яким законом, порядком, проголошенням, регулюванням, вимогою або вимога будь-якого уряду або державного органу, страйки, трудові спори або нестача кваліфікованої робочої сили, дефіцит або недоступність продуктів чи сировини, затримка транзиту, нестача електроенергії або зв'язку або інші причини, знаходяться поза розумного контролю Star Dry Cleaning. Star Dry Cleaning буде звільнений від виконання в межах таких обставин.

9. ПОСИЛАННЯ

9.1 Star Dry-Cleaning Online містить посилання на сайти, якими керують треті сторони. Star Dry Cleaning не несе відповідальності за будь-який контент на інших сайтах, а також будь-які контракти, які ви можете укладати з будь-якою третьою стороною в результаті таких посилань. Star Dry Cleaning жодним чином не робить ніяких заяв або гарантій щодо, таких веб-сайтів або таких третіх сторін.

10. ВИДИ УМОВ ТА ПОЛОЖЕНЬ

10.1 Star Dry Cleaning може в будь-який час змінити ці загальні положення та умови, розмістивши нові умови на цій сторінці.

11. ІНШЕ

11.1 Повна Угода: Ці загальні умови і будь-які інші правила, опубліковані компанією Star Dry Cleaning на Star Dry Cleaning Online, є угодой між Вами і Star Dry Cleaning. Використання сайту і спільної угоди, не передбачає заяви або заохочення, усні або письмові, не зазначені в умовах, повинен підтвердити клієнт або Star Dry Cleaning.
11.2 Автономність положень угоди: Автономність положень угоди: Якщо будь-які з цих умов або положень недійсні в юрисдикції, то вони є неефективними. в межах недійсності виконання в такій юрисдикції, не позбавляючи юридичної сили надаючи на інші загальні положення та умови, впливаючи на дійсність або можливість виконання цих умов та положень в будь-якій іншій юрисдикції.