ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ

Ми пам'ятаємо про вплив сухого очищення на навколишнє середовище, тому ми прагнемо залишитись чистими та зеленими! Star Dry Cleaning використовує вдосконалені методи очищення на основі компонентів, що містять біологічно розкладні компоненти, а також вклала великі кошти в технологію вологого очищення Швейцарії для досягнення цієї мети. Star Dry Cleaning є однією з небагатьох хімчисток, які використовують лише м'яке очищувальне рішення, яке є як біологічно розкладними та екологічними.

Окрім екологічності також є безпечним для одягу. Цей процес широко використовується як варіант хімічного очищення для більш широкого діапазону оброблених, бісерних і делікатних одягу, які будуть успішно очищені з мінімальним ризиком. Хоча це і коштує нам дорожче, це означає, що ваш одяг отримує увагу вручну, залишаючи його кращим довше, ніж будь-коли. Крім того, це нововведення дає нам не тільки значні переваги в навколишньому середовищі, а й у порівнянні з іншими фірмами з хімічної очистки, процедура не залишає залишкового запаху на вашому одязі!

Інший екологічний внесок, який добре підтримується нашими клієнтами, - це переробка вішалок для одягу. Це дозволяє нашим клієнтам, які не збираються повторно використовувати свої вішалки, можливість дозволити нам переробляти їх, таким чином мінімізуючи витрати.